PUNOJM OXHAK TE NXEMJEV QENDRORE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: nexhi 11 Mar 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Qmimi per meter lartsi eshte 25 euro vetem puna(montimi) i oxhakut me skele tona si dhe ne rastet kur oxhaku montohet brenda shpis pllakat i shpojm vet ne kuader te qmimit 25 euro metra mbi 10 metra ka zbritje ne qmim.
Gjithashtu punojm edhe me materjal ton
Per punen ton japum garancion per qdo informat shtes kontaktoni nr e tel +37744764859 ..


Oxhaka ogjak ogjaka ogjakt oxhakt oxhakpunues ogjakpunues oxhak punues ogjak punues ogjaka .

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim