Plane Projekte dhe Ndertime per Shtepi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HB&Kuçi 19 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,
gjithashtu posedojm edhe katalogun me projekte te shtepiave.

Projektimi behet nga magjister te Arkitektures dhe te Ndertimtarise.
Gjithashtu merremi edhe me ndertimin e shtepive, me punetor me pervoj shumëvjeqare.

Posedojm afer 1000 plane te te gjitha llojeve,keto plane mund ti shihni ne facebook
linku per facebook
http://www.facebook.com/HbKuqi

Për më shum informata na kontaktoni.

044/692-424
049/213-115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim