Plane dhe Projeekte,ndertime te shtepiave

Shitet nga: Jetmir 06 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm plane dhe projekte te shtepiave objekte afariste baneaore apo qfar do objektev si she ndertimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim