Plane per shtepi

Shitet nga: Plane per shtepi 16 Sht 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme plane te gjitha kategorite e objekteve, me profesionalizem dhe pervoje .
Bejme edhe ndertimin e objekteve te ndryshme si objekte banimi, objekte komerciale, objekte shkollore, objekti shumekateshe banesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim