Plane per shtepi

Shitet nga: Plane per shtepi 10 Gsh 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme projektimin e te gjitha kategorive te objekteve me profesionalizem dhe pervoje.
Gjithashtu bejme ndertimin e objekteve te ndryshme si objekte banimi, objekte komerciale, objekte shkollore, fetare, objekte shumeakteshe banesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim