Pllotim/Printim A4 deri A0 Bardh e zi & Ngjyra

Shitet nga: ITEG (IT, Projektim & Sherbime Gjeodezike/GIS-it) 22 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Pllotim/Printim A4 deri A0 te Projekteve & Planeve ne bardh e zi si dhe me ngjyra.

Bejme printime ne formate te ndryshme dhe cmimet llogariten ne m².

Cmimi i printimit ne bardh/zi ne m² eshte 3 Euro
Cmimi i printimit me ngjyra ne m² eshte 9 Euro

Cmimet jane me te lira ne Prishtine dhe ju ndihmojme te kurseni si dhe ne fund ne cmimin total e rrumbullaksojme ne dobi te klientit.

PRINTIMET ME SHUMICE, CMIMI NEGOCIOHET !!!

Na kontaktoni:

Mob: + 386 (0) 49 77 00 00
+ 386 (0) 49 77 00 01
+ 386 (0) 49 55 89 95
+ 386 (0) 49 10 38 03
Fix: + 381 (0) 38 73 11 11

www.iteg-kos.com

Adr: Rr. Fehmi Agani Nr. 52/7, Prishtinë, 10000 - Kosovë
Gjendemi te banesat e aeroportit ose te kafet e vogla

Orari:
E Hene - E premte: nga 08:00 - 17:00
E Shtune: nga 09:00 - 14:00

Per lokacioni te zyres mund t'na gjeni ne kete link si me poshte:

www.google.com/maps/place/ITEG+llc+(IT,+Engineering+%26+GIS+Solutions)/@42.664884,21.157927,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xd42217498d043c0
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim