Program Kontabiliteti Intuit QuickBooks® 2016

Shitet nga: Konto & Consulting 23 Jan 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

QuickBooks® Pro 2016
QuickBooks® Premier 2016
QuickBooks® Accountant 2016
QuickBooks® Enterprise 2016
QuickBooks® POS 2016
QuickBooks® Mac 2016

+
Për të gjitha versionet

Moduli i Librave sipas kërkesave te ATK-së, dhe
Moduli për printer fiskal (Datex dhe Novitus)

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim