Projekte per Legalizim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: arbnor xhemajli 11 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kompania “Arhing” është kompani e licencuar për projektime inxhinerike dhe ndërtim, me një staf të kualifikuar dhe te përkushtuar ka arritur te perfundoje me sukses shumë projekte. Pasi që Kosova është futur ne procesin e legalizimit të objekteve pa leje, ARHING ofron komplet projektimin e specializuar për legalizim në KATEGORINË -I-a, KATEGORINË -I-b, KATEGORINË –II Ndërsa vlen te ceket se nën autorizimin tuaj “ARHING” ofron shërbimin e plotë për angazhim ndaj komunës.
Adresa: RR.Bill Klinton, 38/A Prishtinë
Numrat Kontaktues: Mob: 044-400-332,049/811/799 Tel: 038-613-035
E-mail: info@arhing.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim