Punojm Vula Biznesi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: D.P.T. RRMOKU 18 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Punojm Vula Biznesi per Nderrmarjet vogla dhe te mesme me qmime te volitshme
poashtu bejm Kopjen qelsave dhe hapjen dyrve te blinduara ne menyr profesionale ju mirpresim
RRuga UQK Prishtine te Kompleksi Qafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim