Punojm me bagera

Shitet nga: florim 20 Shk 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
bejm prishjen e shtepijav te vjetrav dhe bartjen bejm hapjen e podrumav dhe hapim kanale ne qfardo madhsije krym gjdo pun qe kryhet me eskavator me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim