RISI !!! Ekologjiks-marketing

Shitet nga: EKOLOGJIKS 10 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ekologjiks është një iniciativë e re për të reklamuar në mënyrë ekologjike, inovative dhe me kosto të ulët.

Promovimi i biznesit tuaj bëhet përmes billboard-ve lëvizës t'cilët tërhiqen nga biçikletat.

Mjaftueshëm t'mëdhenj për t'promovuar fushaten tuaj dhe për t'përçuar mesazhin e dëshiruar, por poashtu mjaft t'vegjël për t'hyrë n'vendet më t'frekuentuara nga konsumatori juaj.

Nëse jeni t'interesuar t'promovoni biznesin tuaj n'mënyrë kreative, na kontaktoni në numrin +377 45 640 190.

Me ne është e pamundur t'mos bini në sy!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim