Reklamen orgjinale per taxi

Shitet nga: Marsel 10 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
shes reklamen per taxi e cila ka magnetin origjinal poashtu reklama eshte prej me te rejav dhe te mirav eshte e kompletume me instalim rrymes dhe driten e ka mrena keto shkrime qe jan tani ne te mund ti ndryshohen shum let prej 60 euro tani eshte ne 30 euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim