Renovim dhe ndertim te shtepive deri ne finale

Shitet nga: naim 22 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ndertojm shtepi *
1 Punen e vrazhd 2 suvatim mrena ose me zall apo me materjal te gatshem 3 izolim per jashta 4 ujsjells 5 kanalizim 6 keramik 7 knauf 8 renovime ******Punojm simbas marrveshjes me materjal tonin ose vetem punen ju mirpresum mos dergoni mesazh vetem tel +377 44 357 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim