Renovim i banjov-Montimin e keramikav

Shitet nga: Besnik Orllati 16 Shk 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Renovojm banjo te vjetra duke fillu nga terheqja e elementev pastaj heqja e keramikav te vjetra,izolim te ftoft ,montimin e ketamikav, montimin e knaufit ne raste te veqanta ( mi mbyll gypat e kanalizimit)qkyqjen e instalimit te ujit( te vjetrin) kyqjen e sistemit te ujit ,montimin e elementev etj ... keto i bejm mir shpejt dhe lir.....
Viber: +377 44 742 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim