Renovime te shtepi,banesa,banjo

Shitet nga: Arian 15 Sht 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kryejm keto pune:Fasadim,Glet,Ngjyrosje,Ngjitje dyerve dhe dritareve,Renovime komplet te shtepijave dhe banesave.

Punojm edhe lire edhe mire,cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim