Rent a car ''BESI''

Shitet nga: Nderim 20 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
leshojm vetura me qira prej 15,20,25,30,35,40,50 euro , nvaret prej kohes qe mirret dhe vetures se cilen e zgjedhni,
- posedojmë vetura Automatik dhe Manual.
-veturat jan te gjitha me klim dhe ne gjendje te rregullt teknike.
-Veturat tona mund ti merrni edhe ne airoport
-veturat ipen prej 3 dit e lart.
kontakti 044237567 dhe 049237567 dhe ne viber 049237567 si dhe permes E-mailit +


..volkswagen mercedes audi bmw fiat passat golf volvo ford tauran sharan taureg x6 x5 x3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim