Rent a car 'BESI'

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Canon Sot 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
lëshojmë vetura me qira prej 15 ,25,30,35,40 euro, nvaret prej kohës që mirret dhe veturës se cilën e zgjedhni,
- posedojmë vetura Automatik dhe Manual.
-veturat janë të gjitha me klim dhe në gjendje të rregullt teknike.
-Veturat tona i dërgojmë edhe në Airoport
-veturat ipen duke filluar prej 3 dit e lart.
kontakti 044237567 dhe 049237567 dhe ne viber si dhe permes E-mailit


......bmw audi golf mercedes ford fiat volvo sharan shkoda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim