Riparim mobileve

Shitet nga: shpetim 01 Shk 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
bejm riparimin e te gjitha llojeve te mobileve si 3-2-1 kende kauqa etj... me materjale kualitative dhe qmime te volitshme mbajm pergjegjsi per punen e kryer bejm montimin dhe demontimin e dhomave te gjumit si dhe transportin ne ter kosoven gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim