Riparoj krevata, karrika, të gjitha llojeve

Shitet nga: Ali 22 Shk 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjm riparoimin e krevetave te gjitha modeleve dhe bej veshjen me shtof te ri.
Gjitha ashtu edhe karrikave dhe foteleve te ndryshme.
Transportin e beje në ter teritorin e Kosoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim