Roleta dyer dritare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liri Roleta 18 Mar 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Prodhojm te gjitha llojet e Roletave te jashtme nga Alumini dhe Plastika si dhe bejm servisimin e Dyerve Dritarev Roletave kunder zhurmes te ftoftit dhe djersitjes se gjamav qmimet jan shum te volitshme GARANTOJM NE PUNEN TON 10 VITE si dhe ju njoftojm se Punojm ne te gjith Kosoven 24h
044 900 630
viber +377 44 443 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim