Rrethoja dhe konstruksione nga metali

Shitet nga: hamdia 15 Nën 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
RRETHOJA NGA METALI GILINDERA DYR DRITARE GARZHDA CONSTRUCTIONE TE MEDHA RAFTA PER DEPO LOKALE DRITA NDRIQUESE PE KOPSHT TARASA GILINDERA PER SHTEPI MBRENDA PER SHKALL SHKALL SPIRALE SHKALL NORMALE E SHUM QKA ME ME QMIM SHUM TE ARSYESHE PER INFORMATA NR TELIT Viber 044-456-333-044-963-574

Viber 044-456-333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim