SHITJE/MONTIM UJSJELLS / NGROHEJE QENDRORE/SANIT..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERDEHIDROTERM 20 Mar 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
BEJM SHITJEN MONTIMIN E NGROHJES QENDRORE UJSJELLSIT KANALIZIMIT SI DHE SANITARIS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim