SHPIME Per BUNARA dhe PILOTA Ne Te Gjitha TERENET

Shitet nga: Bekim Dje 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
CAJA COMPANY BEJM HAPJEN E BUNARAV TE GJITHA TERENET

TE GJITHA DIMENZIONET ME GYPA te BETONIT DERI 40 METRA

ME GYPA PLASTIKES ME ISO STANDARDE DERI 500 METRA 50 VJET GARANCION

Ne Te GJitha Terenet

NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU)

ME DIAMETER **140MM/ 175MM/ 200MM/ " deri 1meter


(Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet)

>SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE per Shtepi Objekte
si dhe shpime HORIZONTALE etj.Tel..
044/49 524 832
044/49 195 877
044/49 353 555
049 222 400

www.caja-company.com

https://www.facebook.com/Cajacompany/?fref=ts
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim