Servis dhe mirmbajtje per dyr, dritare, roleta etj

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: WinWork 25 Nën 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm servisimin dhe mirmbajtjen e dyerve ,dritareve, roletave etj nga plastika dhe alumini.
Rezultati eshte kursimin te energjia , temperatura, dhe te jene sa me stabile dhe Ekologjike.
Po ashtu bejm shitjen, montimin dhe demontimin e dyerve, dritareve, roletave dhe gilinderave nga plastika dhe alumini.
Jemi staf profesional me pervoj mbi 17 vite.
Po ashtu posedojm qindra lloje te aksesoreve percjelles.
Per me shum kontaktoni ne tel /viber ne nr:
+377 44 374 664.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim