Servis i qelsave

Shitet nga: servis i qelsave 26 Gsh 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
shumezimin e te gjitha llojeve te qelesa elektronik dhe klasik
riparimin-servisimin e te gjith moduleve pilotave
hapjen e dyrve -zhbllokimin
hapjen e veturave kur mbesin mbyll pa demtime

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim