Servis i qelsave

Shitet nga: Servis i qelsave 12 Qer 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Shumezimin e te gjitha llojeve te celesave
zhbllokimin e dyerve dhe hapjen e veturave pa demtime ,perforcimin e dyerve me brava extra
sherbime ne teren


044 286 288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim