Servisimi i aparateve për sortimin e monedhave

Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 31 Tet 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Servisimi dhe riparimi i aparateve për sortimin e monedhave metalike

Bëjmë servsimin e paisjeve për numrimin dhe sortimin e monedhave metalike, jemi të paisur me pjesë ndrruese elektronike për këto paisje ashtu që koha e servisimit është shum e shpejt.
Gjendemi në Lakrishte, mbrapa ProCredit Bank, te hyrja e IV-të, blloku i lart i banesave te vjetra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim