Sherbime Gjeodezike

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 15 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
-Ndarje të parcelave
-Bashkim të parcelave
-Rexhistrim te objekteve ne kadaster
-Matje gjeodezike
-Situacion te terenit
-Mbikqyrje te objekteve
-Projektim te rrugeve
-Projektim te kanalizimeve


Tel:(Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim