Sherbime juridike

Shitet nga: agjensioni_labi@homail.com 24 Mar 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Agjensioni per sherbime juridike kryn te gjitha sherbimet juridike lidhje me prona shitje dukumentacion me sherbime shum te lira per sherbime te interesurit mund te lajmrohen ne agjensionin ton i cili gjendet te e sante si dhe mirret me punsimin e puntorve ne kosovë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim