Shesim Qallem

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qallmi Sh.p.k 05 Pri 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Shesim qallem me shumic dhe pakic , qallmi eshte kualitativ dhe me garanci , qallmin mund ta shesim me motora te ndryshem si dhe vetura nga me te mirat , provojeni dhe binduni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim