Shitje,Servis dhe Mirmbajtje per Dyer ,Dritare n..

Shitet nga: Windor Service 14 Gsh 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Shitje,Servisim dhe Mirmbajtje per dyer, dritare, roleta nga plastika dhe alumini.
Kemi pervoje shume vjeqare qe te ndjeheni rehat ne shtepin tuaj .
Pra për me shume kontaktoni ne tel ose permes viber:+377 44 374-664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim