Stufa kalda për nxemje qendrore me dru/pelet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Haki Dje 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kalda te ndryshme. Kontaktoni ne numrat e telefonit.
Kalda vendore, gjermane, serbe, sllovene, kroate,

Garancion 5 vite.
Poashtu bejme instslimin e nxemjes qendrore, te gjith sistemet dhe llojet.
Për punën tonë japim garancion.
044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117

Verejtje: Kaldat me pelet kane nje vecanti qe nuk e kane te tjerat, nese do ta perdoresh me dru, nuk ka nevoje te hiqet breneri (flakadani) nuk paraqet pengese. Ndersa tek prodhimet e tjera duhet te hiqet breneri, ngase breneri e pengon drurin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim