THej me hillt dhe bej prerjen e betonit

Shitet nga: Kadri 27 Nën 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bëjm prerjen e betonit pa vibrime dhe thyerje me Hillt të madh dhe të vogël,bej thyerje te ndryshme si p.sh hapjen e dritareve ne bodrume me beton,thyerjen e shkallëve thyerjen e stubave të ndryshëm dhe qdo gjë tjeter,qmimi sipas marrveshjes me orë dhe kotrum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim