Tenda me qera per dasma panaire koncerte dhe eve..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: NSH TENDA 3 03 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kompani profesionale per ofrimin e tenda ne sherbimin tuaje, TENDA 3
jemi kompani lidere ne Kosove per tenda dhe paisje percjellese per qdo ngjarje te rendesishme
ofrojem tenda me dimensione te ndryshme(tenda te bardha dhe transparente) dhe lartesi sipas kerkeses suaj
karrika te metalit e plastikes ,tavolina te drurit te rrumbullakta dhe katrore, tavolian te gjata(shankerica),dysheme per tenda me tepison, dekor profesional , nxemje etj
per detaje tjera dhe pronotime mund te na kontaktoni ne;\
+377 (0) 44 228 658 ose 049 312 692
www.tenda-ks.net
Ne jemi te paret.....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim