Tenda tavolina karrika me qira 044545701

Shitet nga: Driton Gerguri 14 Jan 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Ofroj tenda tavolina dhe karrika me qira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim