Trend designe --prodhim dhe riparim te mobiljeve--

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Trend designe 15 Sht 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
prodhim dhe riparim

Dhoma gjumi
Kuzhina
Garnitura te ndryshme
Karrike per lokale me shumic dhe pakic
Nr per informata --- (+377 )044 80 90 70
Edhe viber kthejm sms
Ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim