Web faqe dhe software profesional

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AB-soft 16 Mar 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme webfaqe dhe softwer profesional per nevojat e juaja:
-Website personal (blog)
-Website per kompanine tuaj,
-Softwer per lehtesimin e puneve mekanike,
-Sofwer per menaxhimin e resurseve
-Softwer për menaxhimin e klienteve, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim