Webfaqe Profesionale Porositweb.com

Shitet nga: Artimis 04 Sht 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Porositweb.com është një kompani që ofron shërbime të ndryshme duke ja nisur nga logo deri te software të sofistikuar, deri më tani kemi krijuar shumë webfaqe për firma dhe individë të ndryshëm, Gjithashtu ne kemi Hostuar edhe shumë webfaqe të ndryshme me server te sigurt te cilet i posedojm me partner te sigurt.
Porositweb.com bën krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve në mënyrë profesionale, kemi përvojë të rëndësishme në krijimin dhe dizajnimin e webfaqeve, gjithashtu ne bëjmë dhe mirëmbajtjen e webfaqes tuaj, përditsimin ditor, javor apo mujor, Ne kemi dhe Çmimet më të lira në treg. Krijo sot webfaqen tënde për vetëm 199 €
Krahas ofertave tona në të cilat përfshihet edhe web hosting ne kemi mundësuar të bëjmë ndaras vetëm Web Hosting. Porositweb.com bënë web hosting ne server te sigurt ne ju ofrojmë uptime prej 99.99% të garantuar, pra web faqja juaj do të jetë gjithmonë online. Me një rrjet të sofistikuar në shpejtësi deri 1 Gbps web faqja juaj do të ofron qaste të këndshme për vizitorët tuaj. Transferohuni tani pa probleme! Na kontaktoni dhe stafi ynë profesional do të angazhohet me procesin e transferit të web faqes tuaj.
Ne Porositweb.com mund të zgjedhni një nga ofertat si Standarde, Profesionale, Ekstreme përfshire në çmim i gjithë krijimi i një website duke filluar nga domain e deri tek lancimi online, por me kërkesa të veqanta të klientëve tanë kemi bërë të mundshme vetëm hostimin ose domain te bëhet tek ne
emai: info@porositweb.com
tel: 044 708 290 & 049 708 290
web: porositweb.com
CEO & FOUNDER: Artimis Krasniqi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim