Xhirime per dasma

Shitet nga: G&A 20 Shk 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejm xhirmin e Dasmave Fejesave si dhe ahengjeve te ndryshme me teknik Profesionale full HD.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim