Xhirimin e dasmave nga profesionistet !

Shitet nga: bashkim 13 Krr 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Bejme xhirimin e ahengheve , dasmave , synetive etj, nga profesionist .Paketa mund te perfshije montimin e materijalit, video spotin, foto shutin ( fotografimin) ne teren etj etj me cmim te volitshem.Kemi zgjidhje te madhe te leterthirjeve per martesa dhe syneti.

telefoni per kontatkt dhe prenotim 044 15 40 21 038 554101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim