ZINKTIM DHE PLASTIFIKIM TE METALEVE "GALVAKOS"

Shitet nga: GALVAKOS 24 Mar 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Firma Galvakos Kamenicë (në lagjën Malësia), e vetmja në vend dhe rajon per zingtim dhe plastifikim te metaleve.
Shkurt' e shqip, nëse don mos me t'i rrokë ndryshku (korezioni) metalet e cfardo lloji, me permasa (1.80m) gjatë; (0.60m) gjërë; (1m) lartë, s'ki çka menohesh dy herë.Per me shume info: 044 603 168.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim