Zbardhja e dhembeve

Shitet nga: Dent-Aurum 21 Sht 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

32 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Klinika Dentare " Dent-Aurum " ofron keto sherbime:

-zbardhja e dhembeve
-mbjellja e dhembeve pa operacion
-drejtimi i dhembeve dhe nofullave
-ura dhe kurora nga porcelani dhe zirconi
si dhe te gjitha sherbimet tjera stomatologjike. Te gjitha keto me cmimin me te arsyeshem ne treg.

Gjindemi ne Fushe Kosove, afer Bankes ekonomike

Numrat kontaktues:

+377 44 209 178
+386 49 112 553 - WhatsApp

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim