instalues dhe servisuesi Nxemjes Qendrore Ujit.etj

Shitet nga: Bujari Term Dje 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera

24 orë ne sherbimin tuaj.
Bëjm shitje. instalime dhe servisime té
Nxemjes Qendrore, Ujësjellsit.Kanalizimit. Sanitaris e tjera. Bejm instalime edhe neper objekte te mdha me kopenzim.. Marrim edhe vetura ne kompenzim.
Rezervarve me ramje te
lire dhe Hidrofor. bejm montimin dhe servisimin e bojlerve.tush kabinavne.qeshmeve.etj.
bejm hapjen e kanalizimeve te bllokuara. Punen qe bejm japim garancion. Mirmbajtje 1 vit gratis nga Firma jon.
kemi provoj pune mbi 16 vite.
respekt Bujari Term .numrat kontaktues +37744634762 & 049160390 dhe ne fcb bujari term. Bejm te instalimin e te gjitha llojet e nxemjeve qendrore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim