instalus i nxemjes qendrore

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: loni term 05 Jan 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Kryejm keto pune:
Instalimin e nxemjes qendrord te gjitha llojet
Instalimin e ujit dhe kanalizimit
Mirmbajtjen dhe servisimin
Kaldajave elektrike
Kaldajat me nafte
Kaldajat me pelet etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim