karrika me qira 044545701 049591102

Shitet nga: Driton Gerguri Dje 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
karrika tavolina dhe shatora tenda per dasma dhe raste te ndryshme familjare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim