mjalt mixe me fruta te fresketa 100%natyrale mjalt

Shitet nga: mjaltapharm 16 Tet 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
shesim mjalt te importuar nga fshati muhovc i bujanovcit mjalta osht 100% natyrale ka deshmuar ne tregun kosovar se osht kualitet kemi llojes si

-mjalt me voishtin
-mjalt me arra
-mjalt me fruta te fresketa
-mjalt e lulave
-mjalt e bagremit

porosit dhe jau sjellim ne shtepi free transport -VIBER- +34649185055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim