mjehster i ujit dhe rrymes

Shitet nga: muhamet 07 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjehster i ujit dhe rrymes per instalime shtepiajke dhe banesore montojm ora rrymes bojlera shtiekra siguresa llustera po ahstu ora tujit qeshem vintilal ,,,bejm hapjen e gypave te banjove kuzhinave dhe sifonave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim