mjeshter i rrymes dhe ujit

Shitet nga: muhamet 16 Pri 07:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
jam mjeshter per instalime te ujit dhe rrymes po ashtu montojm ora rrymes shtiekra bojlera siguresa po ahstu ora tujit vintilal qeshme bejm hapejn e gypave te banjove kuzhinave dhe sifonave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim