ofroj tenda karrika dhe tavolina me qira 049591102

Shitet nga: Driton Gerguri Dje 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
Tenda per dasma dhe nevoja tjera ne sherbim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim