projektim ndertim renovim

Shitet nga: Amir 18 Sht 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Të tjera
kryejm sherbime te projektimit te objekteve te ndryshme me staf profesional .
punojm ndertime dhe renovime te ndryshme dhe me sistem qelsa ne dore si objekte individuale ashtu edhe kolektive
qmimet sipas marrveshjes punojme edhe me kompenzim 50/50
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim